Blog > Komentarze do wpisu

Nietypowe zaproszenie na wegańskie wesele

Amerykanka Rainbeau Mars, która sprzedała już ponad milion płyt DVD promujących jogę i zdrowy styl życia, i pracowała z wieloma gwiazdami i znanymi osobistościami, wywołała burzę krytyki, kiedy wysłała swoim gościom dość nietypowe zaproszenie na nadchodzące wesele.

Rainbeau zasugerowała, aby przed samym weselem goście spędzili 3 tygodnie na Hawajach, biorąc udział w wegańskiej sesji oczyszczająco uzdrawiającej, podczas której będą mogli wyciszyć się, poczuć się lepiej i przystosować swoje wibracje do nadchodzącej uroczystości.

Przyszła panna młoda tak odpowiedziała na zarzuty:

"Poprosiłam ludzi, którzy będą na naszej uroczystości, aby wraz z nami uczestniczyli w naszym procesie przygotowywania się do złożenia świętych ślubów. Ten ślub jest dla nas wszystkich, którzy pragną oczyszczenia w ogrodzie. Zaproszenie to nie było żądaniem ani wymogiem, i przykro mi, jeśli ktoś z was poczuł się tą myślą urażony. Jednak... właśnie poddaliście mi świetny pomysł... a może powinnam naprawdę postawić takie wymaganie... jako następne... Tylko żartuję! :) Mam nadzieję, że wszyscy spróbujecie naszej jesiennej sesji oczyszczającej. Myślę, że przydałoby nam się trochę więcej miłości i wsparcia. Jestem wam wdzięczna z całego serca.

Rainbeau Harmony Mars - i tak, to jest moje prawdzie imię."


Tak więc, ślub odbędzie się 2 lipca na hawajskiej wyspie Kauai i impreza potrwa 3 dni, a goście będą brali udział w klasach oddychania, jogi itp...

 

Zaproszenie nagrane na video:
 

http://www.huffingtonpost.com/2013/06/07/bridezilla_n_3405190.html

http://www.ecorazzi.com/2013/06/12/bride-requests-guests-try-vegan-cleanse-before-wedding-internet-flips-out/

niedziela, 16 czerwca 2013, iveggy

Polecane wpisy

Wybierz Weganizm Wybierz Weganizm Wybierz Weganizm