Blog > Komentarze do wpisu

(Szczegółowa) Lista Wstydu - kto głosował za ubojem rytualnym

 

Niedługo nadejdzie czas na rozliczenie się z grzechów, drodzy posłowie RP...

 

Zapraszam wszystkich do jak najszerszego rozpowszechniania poniższej listy ludzi, którzy dla kariery politycznej i pieniędzy nie powstrzymają się od najokrutniejszych czynów, ludzi, którzy mają krew na swoich rękach, ludzi, którym nie wolno pozwolić, by rządzili naszym krajem i tworzyli nową sprawiedliwą Polskę!

Sprawdźmy, kto jak głosował w naszym okręgu i przed wyborami rozwieszajmy ulotki, przypominając o tym haniebnym głosowaniu na rzecz przywrócenia uboju rytualnego: (lista w formacie word: link)

  • DONALD TUSK - PREMIER
  • JAN ANTONY VINCENT-ROSTOWSKI (AKA JACEK ROSTOWSKI) WICEPREMIER
  • BARTOSZ ARŁUKOWICZ - MINISTER ZDROWIA
  • MAREK BIERNACKI - MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI
  • STANISŁAW KALEMBA - MINISTER ROLNICTWA
  • RADOSŁAW SIKORSKI  - MINISTER SP. ZAGRANICZNYCH
  • BOGDAN ZDROJEWSKI - MINISTER KULTURY

 

BIAŁYSTOK/SP BOGUCKI JACEK

BIAŁYSTOK/PO KUDRYCKA BARBARA

BIAŁYSTOK/PO RACZKOWSKI DAMIAN

BIAŁYSTOK/PO TYSZKIEWICZ ROBERT

BIAŁYSTOK/PO ŻALEK JACEK

BIAŁYSTOK/PSL BORAWSKI EDMUND

BIAŁYSTOK/SLD CZYKWIN EUGENIUSZ

 

BIELSKO BIAŁA/PO GLUZA CZESŁAW

BIELSKO BIAŁA/PO PĘPEK MALGORZATA

BIELSKO BIAŁA/PO TRYBUŚ ALEKSANDRA

 

BYDGOSZCZ/PO BREJZA KRZYSZTOF

BYDGOSZCZ/PO KATULSKI JAROSŁAW

BYDGOSZCZ/PO KOZŁOWSKA IWONA

BYDGOSZCZ/PO SIKORSKI RADOSŁAW

 

CHEŁM/SP SZELIGA PIOTR

CHEŁM/PO GRAD MARIUSZ

CHEŁM/PO RANIEWICZ GRZEGORZ

CHEŁM/PO ŻMIJAN STANISŁAW

CHEŁM/PSL STEFANIUK FRANCISZEK JERZY

CHEŁM/PSL TOKARSKA GENOWEFA

 

CHRZANÓW/PO ARKIT TADEUSZ

CHRZANÓW/PO BOBOWSKA JOANNA

CHRZANÓW/PO GRAŚ PAWEŁ

 

CZĘSTOCHOWA/PO LESZCZYNA IZABELA

CZĘSTOCHOWA/PO SZTOLCMAN GRZEGORZ

CZĘSTOCHOWA/ID BRAMORA ARTUR

 

ELBLĄG/PO CIEŚLINSKI PIOTR

ELBLĄG/PO SYCZ MIRON

ELBLĄG/PO ŻYLINSKI ADAM

ELBLĄG/PSL ŻELICHOWSKI STANISŁAW

 

GDAŃSK/PO BLANIK LESZEK

GDAŃSK/PO BOROWCZAK JERZY

GDAŃSK/PO KOZDROŃ JERZY

GDAŃSK/PO NOWAK SŁAWOMIR

 

GDYNIA/PO BIERNACKI MAREK

GDYNIA/PO BUDNIK JERZY

GDYNIA/PO HOPPE TERESA

GDYNIA/PO LAMCZYK STANISŁAW

GDYNIA/PO PLOCKE KAZIMIERZ

 

GLIWICE/PO KAŹMIERCZAK JAN

GLIWICE/PO SZUMILAS KRYSTYNA

 

KALISZ/SP DERA ANDRZEJ

KALISZ/PO ADAMCZAK MALGORZATA

KALISZ/PO BOROWIAK ŁUKASZ

KALISZ/PO WITCZAK MARIUSZ

KALISZ/PO ZIEMNIAK WOJCIECH

KALISZ/PSL RACKI JÓZEF

KALISZ/PSL WALKOWSKI PIOTR

 

KATOWICE/PO KOŁODZIEJ EWA

KATOWICE/PO TOMCZYKIEWICZ TOMASZ

KATOWICE/PO WÓJCIK MAREK

KATOWICE/PO ZIĘTEK JERZY

 

KIELCE/PS KEMPA BEATA

KIELCE/PO OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA

KIELCE/PO PACELT ZBIGNIEW

KIELCE/PO PIETRZCZYK LUCJAN MAREK

KIELCE/PSL GOS MAREK

KIELCE/PSL GÓRCZYŃSKI JAROSŁAW

KIELCE/PSL PAWLAK MIROSŁAW

 

KONIN/PO ARNDT PAWEŁ

KONIN/PO NOWAK TOMASZ PIOTR

KONIN/PO POSLEDNIA KRYSTYNA

KONIN/PSL GRZESZCZAK EUGENIUSZ TOMASZ

 

KOSZALIN/PO HOK MAREK

KOSZALIN/PO SUCHOWIEJKO WIESLAW

 

KRAKÓW/PO FEDOROWICZ JERZY

KRAKÓW/PO GOWIN JAROSŁAW

KRAKÓW/PO LASSOTA JÓZEF

KRAKÓW/PO MARCZULAJTIS-WALCZAK JAGNA

KRAKÓW/PO RAS IRENEUSZ

 

KROSNO/SP GOLBA MIECZYSŁAW

KROSNO/PO KULESZA TOMASZ

KROSNO/PO RZĄSA MAREK

KROSNO/PO TOMAŃSKI PIOTR

KROSNO/PSL KASPRZAK MIECZYSŁAW

 

LEGNICA/PO SCHETYNA GRZEGORZ

LEGNICA/PO WOJNAROWSKI NORBERT

LEGNICA/PO KROPIWNICKI ROBERT

 

LUBLIN/SP ŻACZEK JAROSŁAW

LUBLIN/PO GĄSIOR-MAREK MAGDALENA

LUBLIN/PO KARPINSKI WŁODZIMIERZ

LUBLIN/PO KUCHARSKI CEZARY

LUBLIN/PO MUCHA JOANNA

LUBLIN/PSL ŁOPATA JAN

LUBLIN/PSL SMOLARZ HENRYK

 

ŁÓDŹ/NIEZ. JAGIEŁŁO JAROSŁAW TOMASZ

ŁÓDŹ/PO GRABARCZYK CEZARY

ŁÓDŹ/PO KWIATKOWSKI KRZYSZTOF

ŁÓDŹ/PO ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA IWONA

 

NOWY SĄCZ/SP ROMANEK ANDRZEJ

NOWY SĄCZ/SP SIARKA EDWARD

NOWY SĄCZ/PO CYCON MARIAN

NOWY SĄCZ/PO CZERWIŃSKI ANDRZEJ

NOWY SĄCZ/SP MULARCZYK ARKADIUSZ

 

OLSZTYN/PO CICHOŃ JANUSZ

OLSZTYN/PO ORZECHOWSKI ANDRZEJ

OLSZTYN/PO PAPKE PAWEŁ

OLSZTYN/PSL WŁODKOWSKI ZBIGNIEW

 

OPOLE/MN/NIEZ. GALLA RYSZARD

OPOLE/SP JAKI PATRYK

OPOLE/PO BUŁA ANDRZEJ

OPOLE/PO JARMUZIEWICZ TADEUSZ

OPOLE/PO KORZENIOWSKI LESZEK

OPOLE/PO OKRĄGŁY JANINA

OPOLE/SLD GARBOWSKI TOMASZ

 

PIŁA/PO JANYSKA MARIA MAŁGORZATA

PIŁA/PO MUNYAMA KILLION

PIŁA/PO SZEJNFELD ADAM

PIŁA/PSL KALEMBA STANISŁAW

PIŁA/SLD AJCHLER ROMUALD

 

PIOTRKÓW TRYB./PSL OZGA KRYSTYNA

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI/PO RUTKOWSKA DOROTA

 

PŁOCK/PO KOŹLAKIEWICZ MIROSŁAW

PŁOCK/PO PITERA JULIA

PŁOCK/PSL PAWLAK WALDEMAR

PŁOCK/PSL ZGORZELSKI PIOTR

 

POZNAŃ/SP GÓRSKI TOMASZ

POZNAŃ/PO KOZŁOWSKA-RAJEWICZ AGNIESZKA

POZNAŃ/PO SZYDŁOWSKA BOŻENA

POZNAŃ/PO TOMCZAK JACEK

POZNAŃ/PO GRUPIŃSKI RAFAŁ

 

RADOM/PO CZECHYRA CZESŁAW

RADOM/PSL MALISZEWSKI MIROSŁAW

 

RYBNIK/PO GADOWSKI KRZYSZTOF

RYBNIK/PO KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA

RYBNIK/PO KRZĄKAŁA MAREK

RYBNIK/PO SIEDLACZEK HENRYK

RYBNIK/PO ZAWADZKI RYSZARD

RYBNIK/NIEZ. CHMIELOWSKI PIOTR

 

RZESZÓW/PO BUTRYN RENATA

RZESZÓW/PO RYNASIEWICZ ZBIGNIEW

RZESZÓW/PSL BURY JAN

RZESZÓW/ID DZIADZIO DARIUSZ CEZAR

 

SIEDLCE/PO KANIA ANDRZEJ

SIEDLCE/PO MROCZEK CZESŁAW

SIEDLCE/PRAWO I (NIE?)SPRAWIEDLIWOŚĆ KOWALCZYK HENRYK

SIEDLCE/PSL BORKOWSKI KRZYSZTOF

SIEDLCE/PSL SAWICKI MAREK

SIEDLCE/RP/ID BODIO BARTŁOMIEJ

 

SIERADZ/ SLD OLEJNICZAK CEZARY

SIERADZ/PO BIERNAT ANDRZEJ

SIERADZ/PSL ŁUCZAK MIECZYSŁAW MARCIN

 

SOSNOWIEC/PO MAŁECKA-LIBERA BEATA

SOSNOWIEC/PO PIĘTA JAROSŁAW

SOSNOWIEC/PO SAŁUGA WOJCIECH

 

SZCZECIN/PO ARŁUKOWICZ BARTOSZ

 

TARNÓW/SP ZIOBRO JAN

TARNÓW/PO ACHINGER ELŻBIETA

TARNÓW/PO AUGUSTYN URSZULA

TARNÓW/PO WARDZALA ROBERT

TARNÓW/PSL SZTORC ANDRZEJ

 

TORUŃ/PO DZIĘCIOŁ JANUSZ

TORUŃ/PO LENZ TOMASZ

TORUŃ/PO MĘŻYDŁO ANTONI

TORUŃ/PO SZYMANSKI TOMASZ

TORUŃ/PIS ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF

TORUŃ/PSL SOSNOWSKI ZBIGNIEW

 

WAŁBRZYCH/PO MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA

WAŁBRZYCH/PIS DĄBROWSKI ANDRZEJ

WAŁBRZYCH/ID SZYMIEC-RACZYNSKA HALINA

 

WARSZAWA/SP DORN LUDWIK

WARSZAWA/PO DURKA ZENON

WARSZAWA/PO FABISIAK JOANNA

WARSZAWA/PO JASTRZĘBSKI LESZEK

WARSZAWA/PO KIDAWA-BLONSKA MALGORZATA

WARSZAWA/PO ROSATI DARIUSZ

WARSZAWA/PO ŚWIĘCICKI MARCIN

WARSZAWA/PO TUSK DONALD

WARSZAWA/PO VINCENT-ROSTOWSKI JAN

WARSZAWA/PSL PIECHOCIŃSKI JANUSZ

 

WROCŁAW/PO CHARLAMPOWICZ JAROSŁAW

WROCŁAW/PO HUSKOWSKI STANISŁAW

WROCŁAW/PO ZDROJEWSKI BOGDAN

 

ZIELONA GÓRA/ PSL ZYCH JÓZEF

ZIELONA GÓRA/PO NIESIOŁOWSKI STEFAN

ZIELONA GÓRA/PO PAHL WITOLD

ZIELONA GÓRA/PO SIBIŃSKA KRYSTYNA

ZIELONA GÓRA/PO SŁUGOCKI WALDEMAR

źródło: http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/45_77/$file/glos_45_77.pdf

niedziela, 14 lipca 2013, iveggy

Polecane wpisy

Wybierz Weganizm Wybierz Weganizm Wybierz Weganizm