Konkurs na hasło

czwartek, 01 grudnia 2011

 

Oto rezultaty konkursu na hasło popularyzujące weganizm. Wszystkie hasła zdobyły uznanie. Ponieważ haseł było prawie 80, poprosiłam 12 osób o wybranie 10 haseł, które im się najbardziej podobały. W rezultacie otrzymałam najróżniejsze opcje, rzadko się pokrywające. To znaczy, że każde hasło podobało się komuś innemu. Tak więc ostateczny wybór padł na hasła krótkie, jasne i treściwe.

 

  1. Weganizm - rewolucja świadomości  (Marcel)

  2. Weganizm - żyj i pozwól żyć! (AniaVik)

  3. Wybierz WEGANIZM nie bestializm - (Michał Przybylski)

 

Jak wspomniałam, dokładnie wszystkie hasła miały swoich wielbicieli, ale tutaj jeszcze parę najbardziej popularnych:

Rośliny są do zjadania, zwierzęta do kochania - wybierz WEGANIZM. (Sylwia)

Weganizm wzmacnia organizm (Kasia P.)

Weganizm to humanizm (Paweł Barański)

Jajka, mleko, wołowina, to cierpień kraina. Tylko weganizm może to zmienić. (Sylwia)

Weganizm. Bo przyjaciół się nie zjada. (Paweł Rusak)

Weganizm - zielona wyspa na morzu krwi. (Wojtek)

 

Nie krzywdzi. Zmienia. WEGANIZM. (Asia)

 

Podobały się też 2 fajne wege hasła:

  (Brygida Zientek-Boner)

Być Wega jest Mega (AniaVik)Pierwszą nagrodę stanowi książeczka "Trawienie Zwierzeń" z dedykacją i autografami autorów. Druga i trzecia nagroda to koszulki z nadrukiem. (Proszę o kontakt mailowy: weganizm.info@gmail.com) 

14:19, iveggy , Konkurs na hasło
Link
środa, 23 listopada 2011

 

Wybieramy najlepsze hasło propagujące weganizm, które można drukować na naklejkach, koszulkach itd.

Proszę o przesyłanie maili na adres weganizm.info@gmail.com albo o komentarz na blogu lub na facebooku :) (najlepiej kilka propozycji).

POBIERZ plik zawierający hasła w kolejności nadesłania w formacie word.

 


Ania Galwas nadesłała 3 hasła: "Obiad bez wyrzutów sumienia. Weganizm.", "Jesteśmy odpowiedzialni za nasz Świat. Weganizm", " "Wszyscy żyją, jestem weganinem!!!"

Wszyscy żyją, jestem weganinem!!!Asia nadesłała 5 haseł: "Nie krzywdzi. Zmienia. Smakuje. WEGANIZM", "Nie krzywdzi zwierząt. Zmienia ludzi. Twój najlepszy wybór. WEGANIZM", "Nie zabijaj dla smaku. Wybierz weganizm", "Przepis na obiad bez okrucienstwa. Weganizm.", "Obierz marchewkę. I obierz cel. WEGANIZM"


 


Ewa Różycka nadesłała hasło: "Weganizm chroni Życie"


Kat nadesłała 5 haseł:"Weganizm nie pozwala na przemoc", "lubisz zwierzęta? przejdź na weganizm",  "Weganizm to wyższe stadium wegetarianizmu", "opowiedz się przeciwko przemocy, przejdź na weganizm", "dla kury każde jajko to jej przyszłe dziecko - bądź weganinem",  "weganizm to etyczny styl życia"


Wojtek Kloc nadesłał 7 haseł: "Weganizm - cywilizowany styl życia", "Weganizm - spróbujcie tego w domu!", "Weganizm - zielona wyspa na morzu krwi", "Weganizm - wybieraj świadomie!", "Weganizm - ratuj co możesz!", "Weganizm - bo zwierzę to też człowiek", "Weganizm posiada atest Kapitana Planety"
Mateusz Czyżewski nadesłał 5 haseł: "Weganizm. Bo kocham Planetę", "Weganizm, by ocalić Ziemię", "Kocham świat dlatego wybieram weganizm", "Weganizm mam we krwi", "Ratuję planetę. Wybieram weganizm".

Paweł Rusak nadesłał hasło: "Weganizm. Bo przyjaciół się nie zjada."


Marta Polakowska-Bednarczyk nadesłala trzy hasła: "od dziś czyste me sumienie, z weganizmem pełne oczyszczenie", "weganizm każdemu wigoru doda", "czy słońce świeci, czy pada deszcz, z weganizmem zawsze wiesz co jesz!" 


Paweł Barański nadesłał hasło: "Weganizm to humanizm"

 


 

 

 Leonek nadesłał 2 hasła: "Weganizm jest OK!" i "Weganizm to Pokój "


Ania "Kota" nadesłała hasło: "jestem Weganinem: ja żyję - Ty żyjesz"


Agnieszka Minecka nadesłała hasło: "Weganizm albo śmierć. Nie ma innego wyboru".


Grazia SP nadesłała 3 hasła: "Weganizm - życie tak, śmierć nie", "Weganizm - prosta sprawa", "Może weganizm to coś dla ciebie"


Asia Geziuk nadesłała 10 haseł: ''Bycie weganką, nie jest chwilową zachcianką'', ''Niech na Ziemi weganizm panuje, nie będzie cierpienia a ocalone istnienia'', ''Weganizm  na Tak, poczucia obojętności brak'', '' Mówię weganizmowi tak bo chcę  prawdziwy zdrowy świat'', ''Korzyści z weganizmu jest wiele, spróbuj a się z Tobą nimi podzielę'', "Rośliny to życie, rośliny to świat, zostań weganinem a zrozumiesz czym jest wewnętrzny ład",  "Nie jem mięsa, nie jem sera , nie jem jaj -  czuję że tworzę wegański raj",  "Zwierzęta czują, zwierzęta kochają. Daruj im życie, pozwól im żyć. Zostań weganinem, daj im szanse być.",  "Ze spokojnym sumieniem jem każdego dnia, bo wybrałam weganizm a nie mięsny świat",  "Dziękuję za słońce, dziękuję za deszcz, wybierając weganizm wiesz po co żyjesz i wiesz co jesz"."


Basia K. nadesłała hasło: "Wege wygra wygra"


Sylwia nadesłała 2 hasła: ''Rośliny są do zjadania, zwierzęta do kochania - wybierz weganizm'' i "Jajka, mleko, wołowina, to cierpień kraina. Tylko weganizm może to zmienić''


Bożena nadesłała hasło: "Weganie, gotujcie i świat uratujcie!"
Bosia P. nadesłała 3 hasła:"Jesteś głodny? Wegański posiłek szybki i wygodny!" i Wegańskie jedzonko ma w sobie radość i słonko",  "Weganin - prawdziwy przyjaciel  ludzi i zwierząt" Brygida Zientek-Boner nadesłała 3 hasła: "Miej Odvege!",  "Weganizm? To takie łatwe!", "Myślę i czuję. Jestem weganinem."AniaVik nadesłała 7 haseł: "Na kłopoty - Weganizm!" "Gdy Weganizm zapanuje to Świat cały uratuje!"  "Weganizm - żyj i pozwól żyć innym...!",  "Być Wega jest Mega !",  "Weganizm - droga do raju", "Wegan kraj to Raj !", "Dla Wegan Świat  jak Brat !"
Marcel nadesłał 2 hasła: "Weganizm - rewolucja świadomości", "Weganizm - świadomy wybór"Michał Przybylski nadesłał 3 hasła: "Życie, Piękno i Uroda to Weganina moda", "Życie, Piękno i Natura to Weganina skóra", "wybierz Weganizm nie bestializm!"


 

Jacek: "Weganizm - nie dla wszystkich, dla najlepszych"


 

Sebastian: "Weganizm - żyjesz dłużej mniej zapłacisz"


 

Karolina: "Weganizm - Twój pierwszy krok w kierunku empatii"

 


Basia: "Wege życie wege świat, nieszczęśliwych dusz brak"

 


Bartek: "Weganizm - i żyjesz lepiej"

 


Kasia P.: "Weganizm to zdrowy organizm"


Pierwsze hasło nadesłała pani Maria:


Na TVP Kultura jest program, pt "Kultura, głupcze". Ja bym z chęcią nosiła koszulkę z napisem WEGANIZM, GŁUPCZE.


.

 00:52, iveggy , Konkurs na hasło
Link
czwartek, 20 października 2011

 

Gorący sezon na konkursy... Ale ten konkurs jest bardzo pożyteczny. Hasła prowegańskie można zamieszczać wszędzie, w gazetach, w internecie, na koszulkach. Można je rozdawać w formie naklejek podczas akcji na rzecz zwierząt itd.

Najlepszy pomysł zostanie nagrodzony komiksem Trawienie zwierzeń z autografami autorów.

Tak więc serdecznie zapraszam do nadsyłania pomysłów.

 

 

22:55, iveggy , Konkurs na hasło
Link
Wybierz Weganizm Wybierz Weganizm Wybierz Weganizm